0

Minimalac Milana, Kaljari bolji od Katanije (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.13 u 22:54

Birsa i Robinjo

Fudbaleri Milana pobedili su na svom San siru ekipu Udinezea rezultatom 1:0 (1:0), dok je Kaljari savladao Kataniju u mečevima osmog kola Serije A.

Milan je do važne pobede došao na samom startu utakmice prelepim golom Birse na asistenciju Robinja. U timu ‘roso-nera’, nije bilo povređenog Balotelija, ali je i bez najboljeg napadača, Milan uspeo da dođe do trijumfa i sedmog mesta na tabeli sa 11 bodova.

Za tim Udinezea, Dušan Basta je odigrao 51 minut kada ga je zamenio Murijel, dok je Željko Brkić meč odgledao sa klupe.

U drugom današnjem susretu, Kaljari je kao domaćin bio bolji od Katanije golovima Ibarba u 26. i Pinilje u 81. minutu, dok je jedini gol za Sicilijance postigao Bergesio u petom minutu.