0

Siti siguran protiv Evertona (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.13 u 15:59

citi

U okviru 7. kola Premijer lige Mančester Siti je na svom stadionu pobedio ekipu Evertona sa 3:1 (2:1).

Gosti su prvi stigli do prednosti pošto je u 16. minutu Romelu Lukaku je vešto izbegao ofsajd zamku i potom prevario jednog igrača Sitija da bi na kraju smestio loptu u mrežu domaćih.

Ipak prednost Evertona nije trajala ni minut jer je već na drugoj strani Negredo bio strelac. „Građani“ dolaze do 2:1 golom Aguera na samom kraju prvog poluvremena.

Isti igrač promašio je penal u 69. minutu, ali se nakon njegovog udarca lopta od stative odbila u leđa golmana Haurada i završila u mreži za konačnih 3:1.