0

Rukometaši Partizana poraženi od Borca

Objavljeno: 05.10.13 u 21:44

image

Rukometaši Partizana izgubili su u Beogradu od Borca iz Banjaluke sa 22:20 (10:10) u petom kolu regionalne SEHA lige.

Borac je u prvih 45 minuta imao veliku prednost, ali je Partizan zaigrao mnogo bolje u poslednjih 10 minuta. Rukometaši Partizana su razliku od pet golova spustila na jedan gol.

Na minut do kraja, domaća ekipa nije iskoristila priliku da iz sedmerca izjednači rezultat, pa se Borac „odlepio“ na dva gola razlike, što je bio i konačan rezultat. Crno-beli u sledećem kolu gostuju Metalurgu u Skoplju. Meč se igra u sredu, 9. oktobra, od 17.45.