0

Ronaldo izvukao Real protiv Levantea (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.13 u 22:04

realma

Odigrane su tri utakmice 8. kola španske Primere. Nazanimljivije bilo je na meču Levantea i Reala iz Madrida gde su gosti slavili 2:3 (0:0).

Mučili su se igrači kraljevskog kluba da dođu do novih tri boda. Baba Dijavara je u 57. minutu doneo prednost Levanteu. Ipak, samo četiri minuta bilo je potrebno da Serhio Ramos izjendači rezultat.

Mreže su mirovale sve do 86. minuta kada je El Žar doneo novu prednost domaćima. A onda kao po pravilu Real bukvalno na samom kraju utakmice pravi preokret, a do njega su stigli golovima Morate i Ronalda.

U ostalim utakmicama Elče je bio bolji od Espanjola, a Rajo Valjekano do Real Sosijedada.