0

Bundesliga: Menš pobedio Dortmund, četiri gola Šalkea (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.13 u 18:23

Bundesliga3

Odigrano je pet utakmica 8. kola nemačke Bundeslige. Izneneđanje je napravila Borusija iz Menhengladbaha koja je sa 2:0 pobedila Borusiju iz Dortmunda.

Gotovo do samog kraj utakmice nije bilo golova, a onda je Maks Kruse iz penala u 81. minutu doveo domaće u vođstvo, a na samom isteku vremena Krištof Kramer postavio je konačan rezultat.

Šalke 04 je u Glezenkirhenu pobedio Augsburg sa 4:1 (2:1). Gosti su došli prvi do vođstva i to golom Moldersa u 10. minutu.

Boateng je ‘sa kreča’ izjednačio u 16., Salai je 12. minuta kasnije doveo domaće u prvo vođstvo. Isti igrač povisio je rezultat u 78. minutu igre, dok je konačnih 4:1 posatavio Mejer 4. minuta pre kraja utakmice.