0

Neumoljivi Viljareal (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.13 u 21:58

Villarreal

Fudbaleri Viljareala su lako na svom terenu savladali Granadu sa 3:0 u prvom meču 8. kola španske Primere.

Prvi gol postigao je bruno Sorijano odličnim šutem sa 18 metara u 30 .minutu. Početak drugog dela igre doneo je novi gol „žutoj podmornici“. Đovani Dos Santosš je u 49. minutu iskoristio odličan centaršut Pereire i povećao prednost domaćina. Konačan rezultat postavio je Tomas Pina u 82. minutu kada je glavom sa 5 metara savladao golmana Granade.

Sa ova tri boda Viljareal je pretekao Real Madrid i nalazi se na 3. mestu, dok je Granada dvanaesta.