0

Remi Radničkog i Vojvodine

Objavljeno: 02.10.13 u 20:09

4fc4cfd63756djsl

U zaostaloj utakmici 6. kola Jelen Superlige Radnički je u Nišu dočekao ekipu Vojvodine i meč je završen nerešenim rezultatom 1:1.

Nišlije su povele golom Kolarevića u 21. minutu nakon što je sudija dosudio najstrožu kaznu posle faula Kosovića nad Pavlovićem. Imala je i Vojvodina priliku da na isti način dođe do pogotka, ali je Vranješ uputio udarac koji je Kesić odbranio.

Do izjednačenja Vojvodina je stigla u 54. minutu preko Andrije Kaluđerovića, a isti igrač imao je idealnu priliku u 66. minutu da donese preokret „lalama“, ali nije uspeo da prosledi loptu u mrežu.

Nakon odigrane zaostale utakmice stanje na tabeli je ostalo nepromenjeno, Vojvodina je četvrta, a Radnički peti.