Čelsi rastavio Steauu, pobeda Šalkea (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.13 u 22:57

cels

U mečevima drugog kola Grupe E Lige šampiona fudbaleri Česlija lako su trijumfovali u Bukureštu , dok je Šalke ostvario trijumf nad Bazelom.

Velikih 4:0 bilo je za izbranike Žozea Murinja na Nacionalnom stadionu u Bukureštu protiv rumunskog šampiona Steaue. Držali su se domaći kako – tako sve do 20. minuta kada je gol postigao Ramirez.

Da rumunska nesreća bude veća u 44. minutu autgol je postigao Georgijevski. Treći gol za londonske plavce ponovo je postigao Ramirez u 55. minutu, a konačnih 4:0 postavio je Frenk Lampard na samom kraju utakmice.

U drugom meču grupe Bazel je na svom terenu poražen od Šalkea 04 0:1. Jedini gol viđen je u drugom poluvremenu u 54. minutu a strelac je bio Dreksler.