0

Sarajevo pobedilo, Komazec opet strelac

Objavljeno: 29.09.13 u 23:28

komazec-sarajevo-celik

Fudbaleri Sarajeva pobedili su prijedorski Rudar sa 3:2 u okviru desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a strelac jednog gola u tom trijumfu bio Nikola Komazec.

Komazec je bio strelac gola kojim je Sarajevo povelo na meču u 12. minutu, posle asistencije Todorovića.

Srpskom fudbaleru to je bio osmi gol ove sezone na sedmoj utakmici koju je odigrao za bordo tim.

Sarajevo je deset minuta posle gola Komazeca udvostručilo vođstvo, strelac je bio Todorović, a u samom finišu prvog poluvremena Rudar se probudio. Vidović je smanjio na 2:1 preko Vidović, da bi u 47. minutu Travančić vratio prednost od dva gola domaćina. Konačan rezultat postavio je Vidović iz penala koji je skrivio Dupovac, a sve to se odigralo u 74. minutu.

Zahvaljujući petom trijumfu ove sezone, Sarajevo sada ima 18 bodova i nalazi se na drugom mestu na tabeli, sa pet bodova manje od Borca iz Banja Luke.

U narednom kolu Premijer lige BiH, sledeće subote gostuje Zvijezdi.