0

Remi Lacija i Intera (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.13 u 17:03

serie-a-tim-logo

Odigrano je još pet utakmica 6. kola Serije A. Viđena su dav remija i tri pobede domaćina.

Inter je na gostovanju odigrao 1:1 sa Kaljarijem. Ikardi je u 75. minut doveo goste u vođstvo, a Naingolan je osam minuta kasnije postavio konačan razultat.

Lacio je takođe remizirao, a na gostovanju protiv Sasoula bio je 2:2.

Vodili su „lacijali“ golovima Diasa i Kandreva 2:0 ali nisu uspeli da sačuvaju opipljivu prednost jer su domaći fudbaleri preko Skelota i Floresa došli do boda na ovom meču.

Atalanta je preko dvostrukog strelca Denisa na svom stadionu savladala Udineze sa 2:0, a isti rezultat bio je i na susretu Kijeva i Katanije, dok je Verona sa 2:1 pobedila Livorno.