0

JSL: Prvi poraz Čuke

Objavljeno: 29.09.13 u 17:33

Jelen-Superliga2

Utakmicama 7. kola dana se nastavlja Jelen Supreliga, a derbi meč igra se u Novom Sadu gde će domaća od 17 sati Vojvodina dočekati šestostrukog uzastopnog šampiona Srbije ekipu Partizana.

Fudbaleri Čukaričkog doživeli su prvi poraz u ovoj sezoni. Oni su izgubili u Kruševcu od Napretka sa 2:1.

Napredak je poveo u 55. minutu preko iskusnog Nenada Mirosavljevića. Kruševljani su povećali vođstvo u 76. minutu preko Bogdana Miloševića. Usledila je neizvesna završnica. Prvo je Regan Olberg dobio crveni karton u 90. minutu, a potom je rezultat smanjio Filip Stojković u prvoj minuti nadoknade vremena i uneo dramu. Napredak je uspeo da se odbrani i osvoji tri boda na ovom meču.

U malom gradskom derbiju OFK Beograd je na Karaburmi savladao Rad sa 1:0 golom Bogdana Planića u 87. minutu.

Istim rezultatom je i Jagodina ostvarila trijumf nad Novim Pazarom. Jedini gol na ovoj utakmici postigao je Miloš Lepović u 15. minutu.

Najubedljiviju pobedu u popodnevnim duelima ostvarili su fudbaleri Donjeg Srema koji su na svom terenu bili bolji od Voždovca sa 3:0.

Jedini meč koji je završen bez pobednika igrao se u Ivanjici gde su Javor i Radnički iz Niša odigrali 1:1.