0

Het-trik Stefana Šćepovića

Objavljeno: 28.09.13 u 20:01

stefan-scepovic-hihon

Nakon što je u 6. kolu prekinuta njegova serija uzastopnih mečeva na kojima je postizao pogotke Stefan Šćepović je u subotnjem duelu njegovog Sportinga i Eibara postigao sva tri gola tima iz Hihona za pobedu od 3:2.

Nekadašnji centarfor Partizana najpre je u 5. minutu doveo svoj tim u vođstvo od 1:0, da bi nakon izjednačenja gostiju preko Kape u 52. iskoristio penal za prednost od 2:1, a samo šest minuta kasnije postigao i poslednji Sportinga.

Sporting posle 7. kola Segunde ima učinak od 14 bodova i nalazi se na vrhu tabele, ali pre svega zbog toga što direktni rivali još uvek nisu odigrali svoje mečeve ove runde takmičenja.