0

Trijumf Zvezde protiv Galate u Sarajevu

Objavljeno: 20.09.13 u 21:23

strahinja rasovic

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su Galatasaraj sa 16:9 (2:5, 7:3, 3:1, 4:0) na tradicionalnom vaterpolo turniru u Sarajevu.

Trebalo je malo vremena evropskom šampionu da se probudi posle duge pauze. Turska ekipa je povela sa 2:5 u posle prve četvrtine, ali je Zvezda brzo uspostavila kontrolu nad igrom i preuzela vođstvo do kraja poluvremena.

Izabranici Dejana Savića dopustili su protivniku samo jedan gol u nastavku utakmice i na kraju su zasluženo slavili.

Najefikasniji kod crveno-belih bio jeStrahinja Rašović koji se tri puta upisao u listu strelaca. Po dva gola postigli su Avramović, Ranđelović, Vapenski, Man i Viktor Rašović, dok su po jedan pogodak dali Ivošević, Kljajević i Vukčević.

U subotu, 21. septembra od 19 časova crveno-bele očekuje duel sa Jadranom iz Herceg Novog.