0

Pobeda Partizana u Šimanovcima

Objavljeno: 18.09.13 u 21:58

Fudbaleri Partizana odigrali su prijateljski meč sa Hajdukom u Šimanovcima i slavio je sa 4:0 (1:0).

Trener Vuk Rašović je iskoristio ovu priliku da se uveri u kvalitet pojedinih fudbalera, pa su šansu dobili fudbaleri koji nisu mnogo igrali u prethodnim duelima.

Strelci za crno-bele bili su Saša Marković u 32, Matija Ljujić u 52, Stojanović autogol u 61. i Dejan Georgijević u 76. minutu meča.

Rašović se odlučio da meč počne u sastavu: Živko Živković, Aksentijević, Ivković, Ostojić, Romić, Brašanac, Marković, Luka, Nemanja Petrović, Grbić, Kojić. U drugom poluvremenu šansu su dobili: Nikola Petrović, Malbašić, Ninković, Ljujić, Georgijević, Milovanović, Jovanović, Perišić i Stevanović.

Ovoj utakmici koja je imala humanitarni karakter je prisustvovalo 1.000 gledalaca koji su kupljenom ulaznicom pomogli Nikoli Mrkajiću koji je teško povređen u saobraćajnoj nesreći.