0

Počelo je počelo! Krenula LŠ (UŽIVO)

Objavljeno: 17.09.13 u 20:41

Bayern

Ronaldo postiže hettrik, prvi ove sezone u LŠ, promešao je odbranu Galate i matirao Musleru.

Galata daje počasni gol, strelac je Bulut.

Real petardira Galatu u Istanbulu, Benzema postiže svoj drugi gol.

Tešeira rešava pitanja pobednika u Sosijedadu, 2:0 za Šahtjor.

Lever uspeva da smanji protiv Junajteda golom Topraka.

Novi gol PSŽ-a posle prekida, sada je strelac Markinjos.

Valensija je dokusurio Leverkuzen na Old Trafordu, 4:1!

Real se iživljava nad Galatom, Ronaldo ponovo iz peterca postiže pogodak.

Tijago Mota ponovo posle kornera Lavecija, 3:1 za PSŽ! Odbrana Olimpijakosa ne postoji.

Real vodi 3:0 u Istanbulu, konačno se upisao i Kristijano Ronaldo.

Mančester Junajted postiže i treći gol protiv Levera i rešava pitanje pobednika, Runi postiže treći pogodak za crvene đavole u 70. minutu. Munjevita kontra Junajteda, De Hea ispucao loptu, Spahić pogrešio, a Šrek ne greši.

Tijago Mota vraća prednost PSŽ-u protiv Olimpijakosa u 68. minutu i to posle ne baš ultra zanimljivog nastavka. Laveci je centrirao, a Mota sjajno reagovao.

David Alaba je asistirao Arjenu Robenu, koji na četvrtom uzastopnom meču daje gol i izjednačio se sa Kloseom koji je jedini igrač Bavaraca kome je to pošlo za rukom u LŠ.

Tajsonu je prvo poništen gol, ali zato već posle 60-tak sekundi Tešeira dovodi Ukrajince u vođstvo.

Burak Jilmaz je propustio sjajnu priliku za Galatu, a onda je usledila kazna. Real dolazi do 2:0 golom Karima Benzeme i to posle velike greške turskog tima.

Brzo Junajted vraća prednost na Old Trafordu, Valensija je centrirao, a Robin van Persi je na sjajan način postigao gol – sjajna reakcija u kaznenom prostoru Holanđanina.

Siti se opustio i gazi Plzen. Već je 3:0! Aguero u 58. minutu.

Juve dolazi do izjednačenja! Kvaljarela je zatresao mrežu Kopenhagena.

A Siti dolazi do 2:0 u Češkoj, gol daje Jaja Ture. A kakav je samo spektakularan gol dao vezista građana… Udarac sa 25 metara, kifla u rašlje… Majstorski

Leverkuzen dolazi do izjednačenja na Old Trafordu! I to posle velike šanse koju je imao Junajted! Strelac je Rolfes, koji je iznenadio De Heu sa 20-tak metara.

Konačno je i Siti uspeo da zatrese mrežu Plzena, gol je dao Edin Džeko! Sve je uradio Aguero, a Plzen ima sreće što je ostao sa jedanaestoricom na terenu jer je Hejda vukao Aguera sa leđa i pokušavao da ga obori…

Ušao je u igru Zoran Tošić na meču Bajern – CSKA.

Završena su prva poluvremena na svih osam mečeva, golova nema u Češkoj na meču Plzen – Mančester Siti i na susretu Sosijedad – Šahtjor. Iznenađujuće Kopenhagen vodi protiv Juventusa…

Bajern vodi sa 2:0, centaršut Robena je bio idealan, a Mandžukić trese mrežu.

Lopez je u dva navrata spašavao Real (Kasiljas se povredio u 15. minutu), a kraljevski klub posle toga dolazi do vođstva i iz prve šanse daju gol – strelac Isko!

Benfika vodi sa 2:0, strelac je Luizao!

Fantastičan pogodak postiže Vajs za Olimpijakos , sada je 1:1 u Pireju!

Poveo je i Mančester Junajted protiv Levera, gol je psotigao Vejn Runi posle centaršuta Patrisa Evre.

Dominirao je Olimpijakos protiv PSŽ-a, promašio tri sjajne prilik, a onda je Ibrahimović uposlio Maksvela majstorski, a Brazilac je prosledio do Kavanija koji je ubacio loptu u mrežu.

Kopenhagen je poveo protiv Juventusa potpuno neočekivano, Jorgensen je strelac! Ne leže staroj dami danski timovi.

Đuričić postiže gol za Benfiku u 4. minutu meča!

Prvi gol u novoj sezoni LŠ daje Bajern protiv CSKA, gol je dao David Alaba!

U Lisabonu ćemo definitivno gledati srpski okršaj, od prvog minuta u timu Benfike Matić, Fejsa, Đuričić i Marković, a u dresu Anderlehta Milivojević i Mitrović. Vidić startuje protiv Levera, a u timu je i Kagava. Bajern protiv CSKA bez Švajnštajgera, Lam centralni vezni, Švajnštajger na klupi.

Siti će odmah napasti Plzen, Aguero i Džeko od 1. minuta počinju meč. Juve gostuje Kopenhagenu, a u napadu Tevezu društvo pravi Kvaljarela.

Bejl je na klupi protiv Galatasaraja, a Kasiljas je na golu od 1. minuta!

GRUPA A
Mančester Junajted – Bajer L. 4:2 (Runi 22, 70, Van Persi 58, Valensija 79 – Rolfes 54, Toprak 88)
Sosijedad – Šahtjor 0:2 (Tešeira 65, 87)

GRUPA B
Galatasaraj – Real M. 1:6 (Bulut 83 – Isko 33, Benzema 54, 81, Ronaldo 63, 66, 90)
Kopenhagen – Juventus 1:1 (Jorgensen 14 – Kvaljarela 54)