ATP

Janko bez četvrtfinala

Objavljeno: 03.09.13 u 08:37

tennis-janko-tipsarevic_1

Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD u tenisu pošto je sinoć izgubio od Davida Ferera sa 3:1, po setovima 7:6(2), 3:6, 7:5, 7:6(3).

Za nešto malao manje od četiri sata igre Janko je ispustio brojne prilike da savlada uporno španskog tenisera. U prvom setu je pri rezultatu 5:4 servivrao za 1:0, a u trećem je imao tri vezane set lopte koje nije iskoristio.

Ono što je pozitivno u svemu je Jankov pistup meču i bez obzira na poraz utisak je da srpski teniser izlazi iz krize u kojo se nalazio gotovo od početka godine.