0

Barsi triler na Mestalji (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.13 u 22:59

mesi

Barselona je u derbiju 3. kola Primere savladala Valensiju sa 3:2 na Mestalji u sjajnom meču u kom su svi golovi pali u prvom poluvremenu! Ekipa Miroslava Đukića je tako doživela i drugi poraz u prva tri kola…

Barsa je povela sa 3:0 za 41. minut hettrikom Lionela Mesija, a onda je u nadoknadi vremena prvog dela na scenu stupio Helder Postiga i sa dva gola vratio neizvesnost u meč. U nastavku je Barsa mogla do vrha da napuni mrežu slepih miševa, ali su se ispromašivali Mesi i kompanija i nisu uspeli više nijednom da savladaju fantastičnog Dijega Alvesa.

U drugom meču koji je odigran u večernjem terminu Sevilja i Malaga su remizirali 2:2. Gosti su dva puta vodili na Sančez Pichuanu golovima Moralesa i Rokea Santa Kruza, ali je oba puta poravnavao Kevin Gameiro.