FOTO:STARSPORT
in , ,

OFK Beograd: Nismo prekršili potpisani ugovor

FOTO:STARSPORT
FOTO:STARSPORT

Samo nekoliko sati pre nego što će Marko Petković i zvanično postati fudbaler Crvene zvezde OFK beograd je izdao zvanično saopštenje u vezi sa dogovorom koji je ovaj klub imao sa Fudbalskim klubom Partizan.

Saopštenje kluba sa Karaburme HotSport vam prenosi u celosti.

Povodom situacije u kojoj se naš klub našao vezano za transfer igrača Marka Petkovića u FK Partizan izdajemo sledeće saopštenje:

– Fudbalski klub OFK Beograd je potpisao Ugovor o transferu igrača Marka Petkovića u FK Partizan

loading...

– Ugovorom smo se obavezali da izdamo potrebnu dokumentaciju (sporazumni raskid Ugovora o profesionalnom igranju, ispisnicu i fudbalski pasoš) kako bi se Marko Petković registrovao za FK Partizan

– Preduslov da OFK Beograd kao Klub izda ispisnicu i fudbalski pasoš je da igrač potpiše Sporazumni raskid Ugovora o profesionalnom igranju što on ne želi jer nije dogovorio lične uslove sa FK Partizan, o čemu je i pisano obavestio klub

– Poslednji stav u Ugovoru o transferu između klubova glasi da je primena i stupanje na snagu Ugovora uslovljena pozitivnim lekarskim pregledom igrača koji on nikada nije uradio jer, ponavljamo, nije dogovorio svoje uslove sa FK Partizan

Iz svega navedenog smo sigurni da kao Klub nismo prekršili potpisani Ugovor, i pored pokušaja nismo uspeli da utičemo na igrača da uradi lekarski pregled u FK Partizan i smatramo da ne postoje eventualne pravne posledice po naš Klub.

hotsport.rs/ofkbeograd.co.rs

Diskusija

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

Golubović uz Ljajića u Romi

Venger poslao ponudu za Di Mariju