0

Markec za preokret Benfike (VIDEO)

Objavljeno: 25.08.13 u 21:19

lazar_markovic_2

Fudbaleri Benfike napravili su velliki preokret na meču protiv ekipe Žil Visente u okviru 2. kola portugalskog prvenstva i od 0:1, u samom finišu meča stigli do 2:1.

Sve je išlo u korist gostiju koji su u vođstvo stigli golom Viane u 69. minutu. Čuvali su prednost fudbaleri Žil Visentea sve do samog kraja utakmice a onda je Benfika razbila prokletstvo.

Prvo je Lazar Marković u 2. minutu nadoknade pogodio mrežu gostiju i to posle odlične asistencije Filipa Đuričića, a odmah zatim pogodio je i Lima posle centaršuta Miralema Sulejmanija za veliki preokret Benfike i uknjižena tri boda.

Marković je šansu dobio u drugom poluvremenu, a i preostale dve izmene činili su srpski igrači, Miralem Sulejmani i Filip Đuričič. Nemanja Matić je igrao od početka meča.

Benfika je ostvarila prvu pobedu u novoj sezoni, nakon neočekivanog poraza na premijeri od Maritima.