0

Građani pali u Kardifu, minimalac Sparsa (VIDEO)

Objavljeno: 25.08.13 u 19:04

Premier-League-logo1

Fudbaleri Kardif Sitija savladali su u meču 2. kola Premijer lige na svom terenu ekipu Mančester Sitija sa 3:2 (0:0).

Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu, a junak meča je igrač domaćih Frejzer Kembel koji je bio dvostruki strelac.

Poveli su gosti u 52. minutu, a strelac za Pelegrinijev tim bio je „bosanski dijamant“ Edin Džeko.

Međutim samo osam minuta „građani“ su imali prednost jer je na 1:1 u 60. minutu izjednačio Aron Gunarson.

Potom je na scenu stupio Kembel i golovima u 79. i 87. minutu doneo velikih 3:1 za Kardif.

Usledio je nakon toga očekivani pritisak Sitija ali sve što su gosti uspeli da urade jeste da ublaže poraz golom Alvara Negerda na smom kraju utakmice.

Fudbaleri Totenhema minimalnim rezultatom 1:0 pobedili su na svom terenu ekipu Svonsija.

Roberto Soldado sa bele tačke u 58. minutu doneo je tri boda ekipi sa Vajt Hart Lejna.

Kardif Siti – Mančester Siti 3:2
Totenhem – Svonsi 1:0