0

Remi Voše, evrogol Škuletića (VIDEO)

Objavljeno: 22.08.13 u 20:13
vojvodina-sheriff 091

Fudbaleri Vojvodine su u prvom meču 4. kola kvalifikacija za Ligu Evrope odigrali nerešeno sa Šerifom 1:1 na Karađorđu, iako su imali igrača više skoro sat vremena.

Vojvodina nije dobro počela meč, Šerif je imao početnu inicijativu, a taman kada su Novosađani došli do daha gosti su poveli. Kadu je sjajno poslao loptu u kazneni prostor, a tamo je bio Isa i zatresao mrežu. Ali samo šest minuta nakon vođstva (42. minut) Šerif ostaje sa igračem manje pošto je Brazilac Luvanor dobio drugi žuti karton.

Trener Vojvodine nije čekao dugo da pojača napad, odmah na startu drugog poluvremena poslao je na teren Vukčevića i Kaluđerovića, a izjednačujući gol je na zaista lep način postigao Petar Škuletić posle asistencije Simona Vukčevića.

Očekivalo se da Vojvoidna može i do pobede, jer je izjednačujući gol postignut u 54. minutu, ali se to nije desilo.

Ipak, ovo je aktivan rezultat za Novosaane, koji sigurno mogu da prođu u grupnu fazu Lige Evrope.

Pogledajte tekstualni prenos meča:

KRAJ MEČA!

90+4′ Poslednji pokušaj Vojvodine, udarac Trajkovića brani Tomić.

82′ Đurić dobija žuti karton posle prekršaja nad Kaduom.

73′ Tomić brani udarac Škuletića.

54′ ŠKULETIIIIIIIĆ!!!! GOOOOOOOL! 1:1! Sjajan gol Petra Škuletića posle asistencije Simona Vukčevića!

46′ Ušli su Kaluđerović i Vukčević umesto Poletanovića i Gačinovića. Očekujemo atake Vojvodine.

Završeno je prvo poluvreme, videćemo ima li Voša snage da napravi preokret.

42′ Isključen je Luvanor i Vojvodina ima igrača više!

36′ GOL, ŠERIF VODI SA 1:0! Kadu je asistirao Isi, koji je matirao Delača.

31′ Posle početne inicijative Šerifa, Vojvodina se malo konsolidovala. Luvenor je dobio žuti karton u redovima gostiju.

28′ Žute kartone dobijaju Kadu i Leković… I to posle starta Lekovića nad Rikardinjom.

23′ Konačno prvi udarac fudbalera Vojvodine, šut Alivodića je blokiran, a zatim je usledio udarac Poletanovića pored gola.

10′ Prvi udarac na meču uputio je napadač Šerifa Rikardinjo ali je bio neprecizan.

1′ Počeo je meč na Karađorđu.

Poznati su i sastavi za duel 4. kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Vojvodine i Šerifa:

Vojvodina: Delač; Vulićević, Đurić, Trajković, Leković; Alivodić, Vranješ, Gaćinović, Poletanović, Radoja; Škuletić. Trener: nikolić.

Šerif: Tomić; Samardžić, Paje, Metua, Luvanor; Kadu, Fernando, Balima, Mojal; Isa, Rikardinjo. Trener: Rusnak.