0

Rajo Valjekano moćan na početku sezone

Objavljeno: 19.08.13 u 21:59

Rajo

Fudbaleri Rajo Valjekana zabeležili su ubedljivu pobedu na početku nove sezone španske Primere. Oni su na svom terenu savladali Elče sa 3:0.

Domaći tim je delovao sigurno od početka meča i konstantno je napadao gol protivnika. Takva igra im se isplatila u 40. minutu kada je Alberto Bueno odlično reagovao i doveo Rajo u vođstvo. Samo četiri minuta kasnije Alberto Perea udvostručio je prednost svoje ekipe odličnim šutem sa 25 metara. Svojim drugim golom Bueno postavlja konačnih 3:0 u 74. minutu.

Ubedljivom pobedom Rajo Valjekano se našao na drugom mestu španske Primere odmah iza Barselone, posle nekompletnog prvog kola.