0

Matador doneo bod Svecima

Objavljeno: 19.08.13 u 00:09

kavani

Fudbaleri Pari Sen Žermen teškom mukom stigli su do boda na svom stadionu pošto su u meču 2. kola šampionata Francuske odigrali nerešeno 1:1 protiv Ažaksjoa.

Na prvi pogled sastav u kome su bili Zltana Ibrahimović i Edinson Kavai trebalo je da garantuje rutinsku pobedu ali dogodilo se upravo suprotno.

Gosti su vodili na Parku prinčeva od 9. minuta golom Pedretija, pa su domaći navijači strahovali gotovo do samog kraja utakmice.

Poraz su fudbaleri PSŽ-a izbegli gotovo na samom kraju regularnog toka igre u 86. minutu kada je Kavani doneo bod četi Lorana Blana.

Monako – Monpelje 4:1
Lorien – Nant 2:1
PSŽ – Ažaksjo 1:1