0

Monako dva od dva (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.13 u 15:54

Riviere1

Fudbaleri Monaka uspeli su da dođu i do druge pobede na startu šampionata Francuske, savladali su na svom terenu Monpelje sa 4:1 uz sjajnu pariju Emanuela Riviera strelca hettrika.

Monako je poveo iz penala golom Radamela Falkaoa, ali je Monpelje izjednačio u 24. minutu pogotkom Viktora Montanja, pojačanja iz Rena. Pred kraj prvog poluvremena Rivier postiže svoj prvi pogodak, a u 58. i drugi koji je praktično rešio pobednika.

U 64. minutu Monpelje ostaje sa igračem manje posle isključenja Kongrea, a kneževi to koriste i preko Riviera dolaze do još ubedljivijeg trijumfa. Bio je to četvrti gol 23-godišnjeg Riviera na startu sezone.

Monako ima dva trijumfa iz dva meča, baš kao i Marsej, Lion i Sent Etjen.