0

Dortmund bolji od Braunšvajga (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.13 u 19:38

Marco-Reus-Hairstyle-Wallpaper

Borusija iz Dortmunda savladala je na svom terenu u meču 2. kola Bundeslige ekipu Ajntrahta iz Braunšvajga sa 2:1.

Novajlija u elitnoj nemačkoj ligi pružio je prilično čvrst otpor vicešampionu, a golovi na popularnom Vestfalenu viđeni su tek pred sam kraj utakmice.

Prvo je u 75. minutu Hofman doveo „milionere“ u prednost, da bi 11. minuta kasnije Marko Rojs poviso na 2:0 iz penala. Jedini gol za goste postigao je Kevin Krac minut pre isteka regularnog toka utakmice, ali zapravo se može govoriti o autogolu Roberta Levandovskog koji je poslednji pipnuo loptu pre nego što je ona završila u mreži..

Borussia Dortmund – Braunschweig 2:1 Highlights by greekgoalsellas