0

Atletik odneo bodove iz Valjadolida

Objavljeno: 17.08.13 u 22:52

iker-munain

Odlazak Miroslava Đukića sa klupe Valjadolida osetio se već u prvoj rundi ovosezonskog izdanja Primere pošto je ovaj tim poražen pred svojim navijačima od Atletik Bilbaa sa 2:1 (1:1).

Gosti su do početnog vođstva došli u 28. minutu preko Susaete i to posle asistencije povratnika u baskijski klub Benata Ečeberije. Međutim, samo tri minuta kasnije lepim golom je izjednačio iskusni Nemac Ebert, ali je konačnih 1:2 početkom drugog dela igre postavio Munain.

Svih 90 minuta za domaći tim i to vrlo dobro odigrao je Antonio Rukavina koji je zadavao dosta problema Atletiku po desnoj strani terena.