Kolumbija – Srbija 1:0 (UŽIVO)

Objavljeno: 14.08.13 u 20:02

sulejmani

Kraj meča. Kolumbija je pobedila sa 1:0.

89′ GOL! Vodi Kolumbija, Rajković je prvo odbranio udarac Martineza, ali je Subotić loše izbacio, MArtinez je vratio loptu na dva metra od gola, a tamo je u mrežu ubacio Fredi Guarin.

88′ Debituje 17-godišnji Predrag Rajković!

85′ Kahriman prvo dobro interveniše, ali mu zatim ispada lopta, odlazi van kaznenog prostora, on je hvata rukom i biće slobodan udarac za Kolumbiju.

77′ Ulazi Guarin umesto Agilara.

68′ Velika greška KAhrimana nije kažnjena, golmanu Srbije je ispala lopta, a u nastavku akcije je zaspala odbrana, ali je Baka zakasnio da gurne loptu u mrežu.

66′ Prvi pokušaj Šćepović, ali pored gola. Umesto Sančeza na terenu je Meija.

63′ Dobar udarac levom nogom Dušana Baste, Ospina opet siguran.

61′ Ulaze Petrović, Krstičić i Rukavina umesto Ivanovića (predao traku Subotiću), Radovanovića i Đuričića.

58′ Potpuno drugačija slika u odnosu na prvo poluvreme, nema prilika, nema uzbuđenja, sad sve deluje kao prijateljska utakmica. Rodrigeza menja Ramirez, a Muriela Baka.

49′ Velika šansa za Srbiju, Tadić je oklevao, a na kraju udarac Đuričića koji sjajno brani Ospina.

46′ Marko Šćepović ulazi umesto Aleksandra Mitrovića, a Dušan Tadić umesto Sulejmanija (verovatno), dok kod Kolumbije Jepes ulazi umesto Moskere.

45+2′ Novi korner za Srbiju, Sulejmani na prvu stativu, ali bez opasnosti za Ospinu. Kraj prvog poluvremena, bilo je prilika na obe strane, ali ne i golova.

45+1′ Šansa za Kolumbiju posle prodora Zunige šutirao je Rodrigez ali izuzetno neprecizno.

30′ Posle novog kornera za Srbiju, šansa za Rajkovića, ali je Džekson MArtinez sprečio da lopta završi u mreži.

25′ Kuardado pokušava ponovo, udarac sa distance, brani Kahriman.

25′ Udarac Radovanovića brani Ospina. Najbolja šansa za Srbiju.

23′ Šansa za Kuardada, odlični Kahriman.

18′ Nova šansa za Kolumbiju, opet Muriel, ali još jednom pored gola. Krenuli su Kolumbijci da prete…

16′ Prva prava šansa za Kolumbiju, propušta je Muriel.

5′ Još jedan pokušaj Ivanovića, ovoga puta glavom, ali pored gola.

3′ Pokušaj Ivanovića iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora, ali slab udarac kapitena Srbije.