0

Tvente uz dva gola Tadića razbio Fejnord /VIDEO/

Objavljeno: 11.08.13 u 17:56

Untitled-4

Fudbaleri Tventea naneli su pravu malu katastrofu velikom rivalu Fejnordu koga su u gostima savladali sa 4:1 u meču drugog kola holandskog šampionata.

Početak utakmice nije nagoveštavao ovakav ishod pošto su fudbaleri Fejnorda poveli u 29. minutu golom Pelea. Do 1:1 gosti stižu u 38. minutu preko Ebecilija.

Potom su usledila dva gola srpskog reprezentativca Dušana Tadića i to oba sa bele tačke, prvo u 58. pa zatim i u 73. minutu. Konačnih 4:1 za Tvente postavio je Kastinjos u 79. minutu utakmice.

Tvente posle dva kola šampionata sa pobedom i remijem deli petu pozicijiu, dok je Fejnord na dnu tabele bez bodova.