0

Tun remizirao u prvenstvu /VIDEO/

Objavljeno: 11.08.13 u 16:45

arena-thun-458

Protivnik Partizana u plej ofu kvalifikacija za Ligu Evrope, švajcarski Tun odigrao je na svom terenu 1:1 sa Lucernom u meču 5. kola prvenstva te zemlje.

Tun je poveou 53. minutu golom Martineza, a Lucern stiže do boda četiri minuta kasnije, kada je gol postigao Stahel. Ekip Tuna nakon pet kola šampionata ima jednu pobedu i po dva remija i poraza.

Startnih 11 za Tun činili su Faivr, Hediger, Luti, Martinez, Sanogo, Širinci, K. Šnojvli, M. Šnojvli, Sulmoni, Zigfrid i Zufi, a  irali su još Frej, Sadik, Viver.

Prvi meč plej ofa kvalifikacija za Ligu Evrope na programu je 22. avgusta u Beogradu, a revanš se igra nedelju dana kasnije.