0

PSV lagano, Legija bez pobede do plej ofa LŠ

Objavljeno: 07.08.13 u 23:09

champions-league

Fudbaleri PSV-a iz Ajndhovena rutinski su odradili posao protiv Varegema u revanšu i sa 0:3 u Belgiji prošli bez problema u plej of Lige šampiona. U prvom meču u Ajndhovenu rezultat je bio 2:0 za PSV.

Holanđani su u vođstvo došli golom Tima Matavža sa penala u 56. minutu. Zakarija Bakali i Adam Maher su potvrdili pobedu golovima u 73. i 90. minutu utakmice.

Najneizvesnije bilo je na utakmici Legije i Moldea u Varšavi. Meč je završen bez golova, a poljska ekipa je prošla dalje zahvaljujući golu u gostima, kada je meč završen rezultatom 1:1.

Škotski Seltik uspeo je da zadrži prednost od jednog gola iz prvog meča protiv Elfsborga. U revanšu u Švedskoj nije bilo golova.

Daleko najubedljivija večeras bila je ekipa Viktorije iz Plzena koja je sa 6:2 savladala estonsku Kalju. Češka ekipa je prošla u narednu rundu ukupnim rezultatom 10:2.