0

Trifunović strelac protiv Šangaja

Objavljeno: 04.08.13 u 14:34

Fudbaleri Liaoninga igrali su 1:1 sa Šangaj Šenksinom u 19. kolu kineskog šampionata, a meč je obeležila odlična partija Miloša Trifunovića.

Bivši centarfor Crvene zvezde bio je strelac vodećeg pogotka za domaći tim u 53. minutu, ali je Šangaj došao do izjednačenja autogolom Janga Šanpinga 15 minuta kasnije.

Do kraja meča mreže su mirovale, pa su timovi podelili bodove.

Trifunoviću je gol koji je postigao protiv Šangaja četvrti ove sezone u dresu Liaoninga. Do sada je u šampionatu odigrao 12 utakmica.

Liaoningu je to bio osmi remi ove sezone, uz koje ima i šest pobeda i pet poraza. To mu je dovoljno za peto mesto na tabeli sa 26 bodova. Na čelu je i dalje ubedljiv Gvangžu Evergrande sa 51 bodom.

Naredni meč Liaoning igra u sredu u Kupu, kada gostuje Guižuu, dok u nedelju u prvenstvu igra sa Hangžuom, takođe na gostovanju.