0

Antonov pogodio za trijumf Černomoreca /VIDEO/

Objavljeno: 04.08.13 u 22:23

cernomorec

Rival Crvene zvezde u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope Černomorec upisao je i prvi trijumf ove sezone u šampionatu Ukrajine, pošto je posle dva remija i jednog poraza u 4. kolu savladao Metalurg iz Donjecka sa 1:0.

Opet je trener Grigorčuk kombinovao sa sastavom tima, Antonov i Đa Đeđe su počeli meč sa klupe, ali je sjajni napadač morao da uđe u 21. minutu zbog povrede Valeeva. I upravo je on odlučio meč golom u 40. minutu. U igru je u drugom poluvremenu ušao i Đa Đeđe, ali je poslednjih pola sata odmarao Oleksej Gaj.

Černomorec je opet pokazao da je čvrsta ekipa i biće crveno-belima jako teško da nadoknade onih 3:1 iz Odese.