0

Uživo: Ludogorec – Partizan (2:1) KRAJ

Objavljeno: 31.07.13 u 19:10

ADC_parti_lud7-31-13_103

Kraj meča, ludogorec je slavio sa 2:1, revanš meč je na programu u utorak na stadionu Partizana.

90+2 Velika šansa za Šćepovića, ali je on oklevao, primio loptu i zatim uputio slabašan udarac ka golu Ludogoreca.

88′ Fabio u velikoj prilici, ali Lukač opet spašava crno-bele.

85′ Jojić dobija drugi žuti karton, Partizan opet sa igračem manje…

81′ Izmena u Partizanu Kojić ulazi umesto Ilića, a izmena i kod bugarskog prvaka Fabio menja Bezjaka.

77′ Žuti karton i za Ivana Ivanova. Peti za igrače Partizana.

70′ Pokušao je Jojić da izjednači, ali njegov udarac je lako zaustavio Stojanov.

67′ Ludogorec vodi sa 2:1. Velika greška i kiks odbrane Partizana, dubinsku loptu su izuzetno loše procenili defanzivci, Lukač je pokušao da ispravi, ali je Aleksandrov prvi došao do nje, prošao pored golmana crno-belih i zatim zatresao mrežu.

67′ Četvrti žuti karton za igrače Partizana, ovaj je dobio Miloš Jojić.

65′ Druga izmena u Partizanu, Nikolu Ninkovića menja Erik Đemba Đemba!

59′ Prva izmena i u Partizanu, Malbašić menja Grbića.

58′ Prva izmena u Ludogorecu, Aleksandrov je u igri umesto Abaloa. U istom minutu odličan udarac Stojanova iz slobodnog udarca, ali pored gola.

57′ Kontra Partizana i dobar pokušaj Ninkovića posle solo prodora.

54′ 1:1! Marselinjo se iskupio za grešku i izjednačio rezultat posle odličnog napada i pasa Stojanova na levi bok, gde se nalazio Brazilac koji je preciznim udarcem savladao nemoćnog Lukača.

53′ Bugari traže penal, ali je Ivanov primirio loptu grudima, a ne rukom.

49′ PARTIZAN VODI! Saša Marković uz mnogo sreće postiže pogodak! Pas je bio loš koji je uputio Šćepović, ali uz mnogo sreće lopta dolazi do Markovića koji ne greši! Inače, kod gola je pogrešio Marselinjo, koji je dva minuta ranije imao sjajnu priliku.

47′ Na startu drugog poluvremena prva prilika za Ludogorec, ali još jedan udarac pored gola i to Marselinja.

Završeno je prvo poluvreme, Partizan je uspeo da umiri igru u drugom delu prvog poluvremena, ali crno-beli su bez prave prilike na Ludogorec areni…

45+3′ Nova šansa za Ludogorec, centaršut Marselinja, ali i loš volej Bezjaka…

45′ Šćepović je ostao na zemlji, dolazi i do koškanja na sredini terena… Epilog žuti karton za Marka Šćepovića i Rumuna Motija… I dalje se ne zna šta se tačno dogodilo, nema usporenog snimka.

41′ prvi korner za Partizan izveo je Ninković, lak posao za Stojanova.

39′ Žuti karton i za Sašu Ilića.

35′ Partizan je uspao da smiri igru, što Ludogorecu ne odgovara, pa se u ovim momentima uglavnom igra na sredini terena.

28′ Pokušaj Marka Šćepovića iz slobodnog udarca, ali preko gola.

18′ Prva velika šansa za Ludogorec, šutirao je Bezjak, ali sjajno brani Lukač.

15′ I dalje bez velikih uzbuđenja, Ludogorec ima terensku inicijativu, ali se crno-beli dobro brane. Sada je Obradović intervenisao u poslednjem momentu.

8′ Saša Marković dobija žuti karton posle faula nad Bezjakom.

1′ Počeo je meč, jedina iznenađujuća stvar u timu Partizana je što je Đemba Đemba na klupi. Volkova menja Gulan, a u postavi je i iskusni Obradović.

Poznati su i sastavi za večerašnji duel, a zanimljivo je da je na klupi Rašović ostavio Đemba Đembu:

PARTIZAN (4-2-3-1): Lukač – Aksentijević, Obradović, Ivanov, Gulan – Marković, Jojić – Grbić, Saša Ilić, Ninković – Šćepović. Trener: Vuk Rašović.

Rezerve: Živko Živković, Ivković, Stanković, Đemba Đemba, Luka, Malbašić, Kojić.

LUDOGOREC (4-3-3): V. Stojanov – Žunior, Barte, Moci, Minev – Đakov, Marselinjo, Zlatinski – Abalo, I. Stojanov, Bezjak. Trener: Stojčo Stoev.

Rezerve: Čvorović, Mantila, Aleksandrov, Vitinja, Ernandez, Espinjo, Žunjino.

13.00 Direktan prenos utakmice Ludogoreca i Partizana možete gledati na RTS-u od 19.30. Prvo poluvreme će biti prenošeno na Drugom programu, a drugi deo meča na Prvom programu naše televizije.

Šestostruki uzastopni šampion Srbije u fudbalu beogradski Partizan večeras od 19 časova i 30 minuta igra prvu utakmicu 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona u Bugraskoj protiv ekipe Ludogorec.

Sudeći prema prikazanoj igri u 2. kolu protiv jermenskog Širaka i prema onome što je Ludogorec prikazao u istoj rundi crno – bele očekuje težak ali ne i nemoguć zadatak da preskoče još jednu prepreku na putu ka samoj eliti evropskog fudbala.