0

UŽIVO: Srbija – Crna Gora 8:9 (kraj)

Objavljeno: 30.07.13 u 20:06

srbija-vaterpolo-barselona

Vaterpolisti Srbije i Crne Gore bore se za ulazaka u polufinale Svetskog prvenstva koje se održava u Barseloni.

Pobednik ovog duela u polufinalu će se sastati sa pobednikom meča Italija – Španija koji se igra posle ove utakmice.

Već je poznat jedan polufinalni par, Mađarska – Hrvatska.

1′ – Utakmica je počela, prvi napad ima reprezentacija Crne Gore.

1′ – Crnogorci su poveli preko Janovića.

2′ – GOOOL! Izjednačenje je doneo Prlainović.

3′ – GOOOL! Aleksić je doneo Srbiji prednost.

4′ – Crna Gora dolazi do izjendačenja. Gol je postigao Brguljan.

6′ – GOOOL! Filip Filipović pogađa za novo vođstvo naše reprezentacije.

Kraj prve četvrtine Srbija vodi sa 3:2.

1′ – Prvi napad u drugoj četvrtini ima Crna Gora.

1′ – GOOOL! Sjajna asistencija Mitrovića prema Dušanu Mandiću koji udvostručuje prednost Srbije.

2′ – Svojim drugim golom Nikola Janović smanjuje zaostatak Crnogoraca.

5′ – Mlađan Janović iz okreta donosi izjendačenje Crnoj Gori.

5′ – GOOOL“ Sjajno se snašao Slobodan Nikić i sa šest metara postigao gol.

6′ – GOOOL! Živko Gocić postiže pogodak dok smo imali igrača više.

6′ – Novi gol Mlađana Janovića koji je smanjio prednost ekipe Dejana Savića.

7′ – Aleksandar Ivović donosi Crnoj Gori novo izjednačenje iz peterca.

Poluvreme na četvrtfinalnoj utakmici između Srbije i Crne Gore. Rezultat je nerešen 6:6.

1′ – Na početku treće četvrtine loptu imaju Crnogorci.

4′ – Posle izuzetno efikasnog prvog poluvremena, u drugom za sada mreže miruju.

5′ – Crna Gora preokreće rezultat u svoju korist. Mlađan Janović je postigao treći gol.

6′ – GOOOL! Stefan Mitrović je ostao potpuno sam i bez problema postigao gol.

7′ – GOOOL! Ponovo se odvažio Mitrović i šutirao preko ruku protivnika koji nisu uspeli da zaustave šut našeg vaterpoliste.

Završena je treća četvrtina Srbija ima vođstvo od 8:7.

1′ – Rezultat je ponovo nerešen. Klikovac je postigao gol sa krila.

3′ – PIJETLOVIĆ BRANI PETERAC! Sjajnom odbranom Gojko Pijetlović ne dozvoljava Crnogorcima da povedu.

7′ – Crna Gora lepim golom Aleksandra Ivovića sa osam metara dolazi do vođstva.

Crna Gora je sačuvala gol i savladala Srbiju sa 9:8. Vaterpolisti Srbije nisu uspeli da uđu u polufinale i posle dužeg vremena se neće boriti za medalju na ovom takmičenju.