0

Voša rutinski do duela sa Bursom!

Objavljeno: 25.07.13 u 22:17

petar skuletic

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u 3. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su i u revanš meču savladali Honved. Ovoga puta bilo je 3:1, pa ukupnim rezultatom 5:1 Novosađani idu dalje i sada ih očekuje dvomeč sa Bursom.

Vojvodina je povela golom bilbije posle greške odbrane Honveda, a na 2:0 povisio je Alivodić u 41. minutu posle odlične kontre ekipe Marka Nikolića. Honved je do kraja prvog poluvremena smanjio sjajnim golom Dijare koji je udarcem sa preko 25 metara savladao Delača.

U nastavku rutinski je Vojvodina privela meč kraju, sve je bilo jasno posle prvog poluvremena, a tačku na i stavio je Vranješ golom u 65. minutu meča.

Vojvodina će u 3. kolu imati mnogo teži posao nego sada, jer je Bursa mnogo ozbiljniji rival od Honveda.