0

Đukić debitovao porazom

Objavljeno: 14.07.13 u 19:53

valensija

Miroslav Đukić nije imao uspešan debi na klupi Valensije pošto je u svom prvom meču kao vođa ovog tima poražen od Karlsrue sa 2:1.

Nemački tim je na svom stadionu pred oko 15.000 gledalaca do pobede došao golovima Van der Bizena u 5. minutu i Nazarova koji je u 87. iskoristio penal, dok je jedini pogodak za Valensiju postigao Žonatan u 10. minutu.

Konačan rezultat je mogao da bude i drugačiji da su Žonas ili Ibanjes umeli da iskoriste vrlo dobre šanse pred golom domaćina, ali kako to nisu uradili usledila je kazna tri minuta pre kraja meča.

Valensija će i sledeći pripremni meč odigrati u Nemačkoj i to u sredu protiv tamošnjeg niželigaša Valdhof Manhajma.