0

Zvezda uveličala jubilej u Slatini

Objavljeno: 10.07.13 u 22:22

Zvezda u Slatini

Fudbalski klub „Slatina“ iz istoimenog sela kod Čačka, ove godine obeležava veliki jubilej, 60 godina postojanja. Tim povodom danas je odigrana prijateljska fudbalska utakmica između ekipe domaćina i Crvene zvezde koja je na kraju slavila sa 2:1.

Pre početka susreta predsedniku Crvene zvezde Draganu Džajiću poklonjen je dres Slatine iz 1953. godine.

Domaćin je poveo posle jedanaesterca koji je izveo Trifunović u 24. minutu, a koji je skrivio Karaklajić. Samo pet minuta kasnije Nikola Đorđević je iskoristio kiks odbrane Slatine i izjednačio. Do trijumfa crveno-beli su stigli u 75. minutu, kada je Stevan Luković iz slobodnog udarca sa 20 metara savladao Štavljanina.

Priliku da se nametnu treneru Slaviši Stojanoviću dobili su mladi prvotimci Crvene zvezde.