0
Odbojka

Peta pobeda Srbije u EL

Objavljeno: 04.07.13 u 18:33

Odbojkašice Srbije ostvarile su petu pobedu u B grupi Evropske lige. Srbija je u Ranani, u prvoj utakmici četvrtog turnira, pobedila Izrael sa 3:1, po setovima 14:21, 21:12, 21:16 i 21:12, posle 68 minuta igre.

Savladala je Srbija četvrti put Izrael u ovogodišnjoj Evropskoj ligi i prvi put su Izraelke uspele da osvoje set. Izabranice Aleksandra Vladisavljeva su posle lošeg početka i izgubljenog prvog seta, zaigrale svoju prepoznatljivu igru i rutinski dobile naredna tri seta za nova tri boda.

Srbija će sutra, u 2. kolu, igrati protiv Nemačke od 14:30 časova po našem vremenu. Naše odbojkašice trenutno zauzimaju 3. mesto u B grupi sa pet pobeda i pet poraza.