0

Đurđić namestio nišanske sprave

Objavljeno: 30.06.13 u 21:06

djurdjic

Fudbaleri Grojter Firta pobedili su Slaviju iz Praga u prijateljskom meču sa 3:0, a strelac jednog od golova na toj utakmici bio je srpski reprezentativac Nikola Đurđić.

Grojter Firt se za novu sezonu, u kojoj će se u Cvajti boriti za povratak u Bundesligu, priprema u Austriji, tačnije u Cilertalu.

Već u prvoj utakmici u tom delu priprema, došla je ubedljiva pobeda, a prašku ekipu ’načeo’ je baš Đurđić.

Srpski reprezentativac je postigao prvi gol za Grojter Firt u 27. minutu, a na drugi pogodak se čekalo do 59. minuta. Tada je strelac bio Fal, dok je konačan rezultat tri minuta kasnije postavio Leks.

Fudbaleri Grojter Firta u Austriji će ostati do sledeće subote, a tamo će odigrati još jednu utakmicu. U sredu se sastaju sa Viktorijom iz Plzenja.