ATP

Trijumf Krajinovića u Milanu

Objavljeno: 16.06.13 u 13:49

filip_krajinovic

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u 3. kolo kvalifikacija za ATP Čelindžer u Milanu. On je u drugom kolu kvalifikacija savladao domaćeg tenisera Danijelea Đorđinija sa 4:6, 6:3, 6:1.

Italijan je u uspeo da povede posle prvog seta, ali je naš teniser uspeo da se vrati u meč i izjednači rezultat. U trećem setu Krajinović je ubedljivo slavio i obezbedio plasman u narednu rundu.

Sledeći protivnik Filipu Krajinović u borbi za plasman u glavni žreb čelindžera u Milanu biće Belorus Jegor Gerasimov koji je savladao italijanskog tenisera Pedra Munafu sa 6:0, 6:3.

Turnir u Milanu se igra za nagradni fond od 30.000 evra.