0
Odbojka

Ubedljiv poraz odbojkaša Srbije

Objavljeno: 14.06.13 u 18:56

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije doživela je ubedljiv poraz u 3. kolu B grupe Svetske lige od selekcije Rusije rezultatom 3:0, po setovima 29:27, 25:14, 25:20.

Izabranici Igora Kolakovića pružili su sjajan otpor olimijskom šampionu u prvom setu. Selekcija Rusije je prvi set osvojila na razliku tek u 56. poenu. Veliki pad u igri naših odbojkaša domaćini su iskoristili na najbolji način u drugom setu i vrlo lako udvostručili svoju prednost. Srpski reprezentativci su pokušali da učine nešto više u trećem setu, ali su na kraju doživeli ubedljiv poraz u tri seta.

Rusija i Srbija će odigrati još jedan meč u Kalinjingradu koji je na programu u subotu od 17 časova po našem vremenu.

Na tabeli B grupe Svetske lige Rusija vodi sa maksimalne tri pobede, a na drugom mestu se nalazi naša reprezentacije sa dve pobede i jednim porazom.