0

Suarez „ujeo“ galske petlove

Objavljeno: 05.06.13 u 23:03

Uruguays-Luis-Suarez

U prijateljskoj utakmici Urugvaj je savladao Francusku sa 1:0, a gol odluke dao je Luis Suarez u 50. minutu, a u igru je ušao na startu drugog poluvremena. Do tog momenta Urugvaj je bio u podređenom položaju, a galski petlovi su se ispromašivali u prvom delu i kazna je usledila.

Francuzi su bili mnogo bolji u prvom delu meča, propustil.i su četiri izgledne prilike, a to im se obilo o glavu. U 50. minutu odličan napad Urugvaja po desnoj strani, još bolji pas Pereire u prazan prostor za Suareza, koji je pretrčao Mangalu i zatim iz teške pozicije matirao Mandandu.