0

Gomez za triplu krunu Bajerna!

Objavljeno: 01.06.13 u 21:54

gomez-bayern-munich-2092431330

Minhenski Bajern je uspeo da osvoji triplu krunu – posle Bundeslige i Lige šampiona Bavarci su uzeli u Kup Nemačke. Pobedili su u finalu Štutgart sa 3:2, a junak ovog trijumfa bio je „zapostavljeni“ Mario Gomez koji je dao dva gola.

Bajern je poveo u 37. minutu golom Tomasa Milera sa bele tačke, a zatim je na startu drugog dela igre dva gola postigao Mario Gomez. Kod prvog mu je asistirao Lam, a kod drugog Miler. Ništa nije nagoveštavalo neizvesnu završnicu, ali je Harnik sa dva gola za samo devet minuta uneo neizvesnost. U poslednjih deset minuta pokušavao je Štutgart da izjednači, ali je odbrana Bajerna uspela da odoli.

Sjajan meč u Berlinu, a navijači Bajerna imaju novi razlog za veliko slavlje.