0

CSKA osvojio Kup Rusije

Objavljeno: 01.06.13 u 15:48

cska

Već ste kod nas imali priliku da vidite sjajn gol Lasane Dijare na meču finala Kupa Rusije koji njegovoj ekipi nije doneo radost na kraju utakmice jer je Anži  poražen od moskovskog CSKA posle penala 5:4, u regularnom toku meča bilo je 1:1.

CSKA je poveo u 7. minutu preko Ahmeda Muse, a izjednačio je Lasana Dijara već pomenutim golom u 74. minutu.

Golman Moskovljana Igor Akinfejev odbranio je penal defanzivcu Anžija Žirkovu, dok je Brazilac u dresu tima iz Mahačkale, Žusileji šutirao pored gola. Pobedonosni pogodak za Moskovljane sa  bele tačke postigao je Sulejman Dumbija.