0

Barsina stotka u zezanju sa Malagom

Objavljeno: 01.06.13 u 20:58

David-Villa-Barcelona

Barselona je došla do 100 bodova u Primeri, pošto je u meču 38. kola savladala Malagu sa 4:1 i to bez Lionela Mesija.

Barselona je sve rešila za samo 16. minuta pošto su već tada imali 3:0. Prvo je postigao gol David Vilja, zatim Sesk Fabregas, a za kraj i Martin Montoja. Barsa je spustila gas tada, ali je došla i do 4:0 u drugom poluvremenu golom Inijeste, a Morales je psotavio konačan rezultat 4:1 u 56. minutu.

Barselona sezonu završava sa 100 bodova, naravno da su šampioni, a Malaga za sada ostaje šesta sa 57 bodova, međutim Betis može da ih prestigne pošto ima dva boda manje i meč manje.