0

Remi na Vembliju, Panceri rutinski

Objavljeno: 29.05.13 u 23:53

isrka

Reprezentacija Engleske odigrala je na Vembliju nerešeno protiv Irske u prijateljskoj utakmici 1:1, dok je Nemačka na Floridi lako izašla na kraj sa Ekvadorom bilo je 4:2.

Irska je u Londonu povela golom Šejna Longa u 13. minutu glavom, da bi konačan rezultat postavio Frenk Lampard deset minuta kasnije.

Podolski i Bender su za samo četiri minute doneli prednost Nemcima protiv Ekvadora stim što je Podolski postigao gol u 6 sekundi utakmice, da bi do 25. minutu napadač Arsenala postigao još dva gola.

Krajem prvog poluvremena krilo Mančester Junajteda Antonio Valensija je smanjio, da bi poraz Ekvaroda ublažio Ajovi pet minuta pre kraja.