0

Tri komada Voše omladincima Zvezde

Objavljeno: 26.05.13 u 19:00

abu

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su na stadionu Karađorđe sa 3:0 savladali Crvenu zvezdu u utakmici poslednjeg 30. kola Jelen Superlige.

Trener Crvene zvezde Riakrdo Sa Pintu na teren izveo kombinovan sastav jer utakmica nije imala nikakav rezultatski značaj, a u njemu su dominirali omladinci.

Domaći tim poveo je golom Abubakara iz penala na samom kraju prvog dela igre. Vovjodina je udvostručila prednost u 55. minut golom Alivodića, a konačnan rezultat utakmice postavio je Trajković u 72. minutu igre. Do kraja utakmice Voši je poništen gol nakon sumnjivo dosuđenog ofsajda.

Crvena zvezda je prvenstvo završila kao druga sa 62 boda dok je Vojvodina sa bodom manje treća.