0

Petarda šampiona za kraj

Objavljeno: 26.05.13 u 21:12

Partizan je dobio šampionski pehar pred meč sa Spartakom, navijači su priredili spektakl u Humskoj, a Spartak se zatim loše proveo na stadionu Partizana u meču poslednjeg kola Jelen Superlige, golubovi su primili pet komada.

Crno-beli su poveli u 28. minutu kada je Šćepović asistirao Lazaru Markoviću, a samo osam minuta kasnije Volkov je asistirao Šćepoviću za 2:0. Bilo je tada jasno da će šestostruki uzastopni šampion Srbije trijumfalno završiti sezonu, a u drugom poluvremenu još dva gola crno-belih. Prvo je mrežu Spartaka zatresao Ninković posle asistencije Kojića, a tri minuta kasnije i Kojić postiže pogodak za 4:0. I u poslednjem minutu gol PRedraga Luke za konačnih 5:0.

Partizan sezonu završava sa 73 boda i gol razlikom +55 – 71:16. A na kraju meča navijači su u velikom broju utrčali na teren…