0

Italijanski iksevi

Objavljeno: 19.05.13 u 16:54

Luigi+Giorgi+Atalanta+BC+v+Bologna+FC+Serie+IfCUFTwxjYNl

Odigrana su još dva meča poslednjeg 38. kola Serije A i oba su završena bez pobednika. Bolonja i Đenova su odigrali meč bez golova, a Boško Janković je bio u startnoj postavi gostiju, ali je zamenjen u 57. minutu. Ovaj meč nije imao nikakvu rezultatsku važnost, baš kao i duel Atalanta – Kjevo koji je završen rezultatom 2:2.

Ali za razliku od meča u Bolonji, u Bergamu su viđena četiri  gola. Atalanta je povela golom Stendarda, ali je Tero doneo izjednačenje letećim magarcima u 76. minutu, da bi novo vođstvo Atalanti doneo Đorđi u 85. minutu, a u nadoknadi vremena Kjevo preko Teroa ipak dolazi do boda.