0

Votford u finalu plej-ofa, finiš za infarkt

Objavljeno: 12.05.13 u 15:36

zola

Fudbaleri Votforda igraće u finalu plej-ofa u borbi za plasman u Premijer ligu, pošto su u revanš meču polufinala savladali Lester sa 3:1, ali ponovo smo imali priliku da gledamo meč sa ludom završnicom.

Votford je poveo golom Vidre u 15. minutu, ali je Nadžent izjednačio već u 19. Vidra je doneo novu prednost Votfordu u 65. minutu, a onda je usledila šokantna završnica meča. U nadoknadi koja je jako dugo trajala, dosuđen je penal za Lester u 96. minutu kada je Kaseti faulirao Nokerta. A ovaj igrač je preuzeo odgovornost, šutirao, ali je njegov udarac odbranio bivši golman Arsenala Almunija. A u sledećem napadu šok za Lester i gol Troja Dinija. Meč je završen nakon 10 minuta nadoknade, a Votford čeka rivala u finalu – bolji iz duela Kristal Palas – Brajton, prvi meč je završen bez golova.